Hızlı para kazanmak.

“Anket doldur para kazan” ne kadar doğru?

İnternette karşıma çıkan anket doldur para kazan listesini mutlaka okumalısın. İçinde 3-4 tane fena para kazandırmayan anket sitesi var.

Çevrimiçi pazarlarda eşyalarını satmak.

Bahçe satışı yapmak yerine, Craigslist’te bir şeyler sat. Craigslist bir bahçe satışından daha uygun ve daha fazla insan eşyalarınızı görecek. Her ay 40 milyondan fazla kişi siteyi kullanıyor. Eski bisikletler, sanat eserleri, mobilyalar, ev eşyaları ve satmak istediğiniz her şey için dolaba ve garaja bakın.
Her büyük şehrin kendi Craigslist bölümü vardır. Diğer kullanıcıların reklamlarını nasıl oluşturduğunu görmek için sayfayı ilerleyin.
Craigslist, satılık ürünleri ücretsiz olarak yerleştirmenize izin verir. Diğer web sitelerinin aksine, işlemlerde yer almazlar. Birçoğu şahsen yapılır, bu yüzden onlara bir ücret ödemek zorunda değilsiniz. Ancak, alıcı ve satıcı koruması yoktur, bu yüzden web sitesinde satış yaparken dikkatli olun.
DVD’leriniz, CD’leriniz veya eski ders kitaplarınız varsa, bunları Amazon’da satmayı deneyin. Amazon, her satışta karınızın küçük bir yüzdesini alacak. Amazon’daki her bir ürünün nakli ve durumundan siz sorumlusunuz. Site bir geri bildirim sistemi kullanıyor, böylece satıcı olarak bir itibar yaratabilirsiniz.
Online konsinye mağazalarında kıyafet satmayı deneyin. Thredup, Threadflip, Twice ve Real Real gibi siteler size ön ödemeli kargo çantalarını gönderir. Onlara kıyafetlerinizi gönderiyorsunuz, bir kalite kontrolünden geçiyorlar ve kabul edilirlerse, onları internete koyuyorlar. Satışlarınızın küçük bir yüzdesini alırlar. Poshmark kıyafetlerinizi satmanıza ve bunları kendinize göndermenize izin verir.

Ev yapımı ürünler satmak.

Satabileceğiniz şeylerin örnekleri arasında sanat baskıları ve kartpostallar bulunur; ev yapımı mücevherler; tığ işi küçük hayvanlar; uçucu yağlar; ve kuş evleri.
İnsanların ilgisini çekecek makul bir şeyi şarj etmeyi düşünün, ancak bu, öğeyi oluşturmaya harcanan zaman ve çaba miktarını yansıtır.
Etsy’deki her bir liste küçük bir tutardır ve bir ürünü satarken kazançlarınızdan küçük bir ücret alırlar.

Eğer kurnaz bir insansanız, kreasyonlarınızı ev yapımı ürünler için bir online mağaza olan Etsy’de satmayı deneyin. Etsy’de ev yapımı sabunlardan ve mumlardan el örgü eşarplara kadar her şeyi satabilirsiniz. Tüm işlemler Etsy aracılığıyla PayPal üzerinden veya kredi kartı ile gerçekleşir.

Placeholder Image

Çevrimiçi hizmetler sağlayın.

Hizmetlerinizi serbest bırakmak, ekstra para kazanmak için iyi bir yoldur. Düzenleme, redaksiyon, kısa makaleler, özel dersler, burç okumaları veya sağlamanız için gerekli diğer hizmetleri yazma gibi hizmetler sağlayın.
Elance’yi dene. Teknik, veri girişi, muhasebe ve diğer serbest işleri listeler. Teklifleri işlere gönderirsiniz. İlk başta birkaç ret için hazırlanın.
Fiverr, profesyonel ve benzersiz yeteneklerinizi 5 dolara satabileceğiniz bir sitedir. Ikea mobilyalarını sabitlemek için karikatür ses satışına kadar her şey sitede bulunabilir.
Bir itibar yaratmak biraz zaman alabilir, ancak bir kez itibar kazanmaya başladığınızda, yeteneklerinizi paylaşmanın harika bir yolu olabilir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s