Paris moda haftası erkeklerde SS19 sokak stili

Yazdırmaya karar verdiğimiz için üçüncü sayımız ve ayrıca yıl dönümümüz. Gazete formumuzla bir yıl sonra kendimizi yenilemeye devam etmek istediğimizi biliyorduk ve doğal olarak dergi bir sonraki adımdı. Bizler, bizi özel kılan şeyin özünü korurken, kendimizi yeniden icat etmek istedik. Bu yolculuğa başladığımız zaman, güncel ve geçmiş dergilerin uğraştığı zorluklarla karşılaşacağımızı biliyorduk ama bunun bizi çalışmaya devam etmesini engellemesine izin vermedik. Doldurmamız gereken bir boşluk var ve onu doldurmak için buradayız. Instagram’da başlayan genç yayın için buradayız. Sadece moda tarzımızı geliştirmeyi değil, yaşam tarzımızı da zenginleştirmeyi amaçlayan milyonlarca kişiden oluşan devasa bir grubuz. Bu yenilikçi düşünce, dergi konusunu genç ve yenilikçi yeteneklerle başlatmamız için bizi neyin çektiğidir. İlk Erkekler’in Fashion Post dergisinde, yetenekli gençleri kendilerini yeniden keşfetmeye, hayallerini takip etmelerine ve hedeflerine doğru ilerlemekten korkmuyor.

Genç Sorun

Biz buna göre, bir iki kapak değil. İki genç ve yetenekli adamla iki kapak. Keith Powers ve Paul Jason Klein, sorunumuzu ele alıp, film, müzik ve moda endüstrilerine yeni bir bakış getiriyor. “Famous In Love” adlı televizyon dizisinde rol alan yetenekli bir oyuncu olan Keith Powers, karizmasını ve uzmanlığını film endüstrisine taşıyor. Amerikalı indie pop grubu LANY frontman Paul Jason Klein, sonsuz yaratıcı zekasını ve soğuk bir ham havayı getiriyor. Her iki erkeğe, hedeflere ulaşmak, başarıya ulaşmak ve rüyayı yaşamak için yaşın sadece bir sayı olduğunu gösteren diğer genç yetenekler eşlik ediyor. Miansai ve LES DEUX’un arkasındaki genç iş akılları, işe koyulma ve çalışmaya istekli olan gençlerin sınırsız gücünün bir kanıtıdır. Yazılımız, Bir Kardeşlik, bugün gençliği ve moda, arka plan ya da her ne olursa olsun farklılıklarından bağımsız olarak birbirini kapsayıcı ve birbirini kabul etmeye dair ilerici görüşlerini yansıtıyor. Daha genç yetenekler bu genç meselenin bir parçasını oluşturuyor ve gelecek neslin kumaşını taklit etmeye yardımcı oluyor. Young Issue, yaşınız ne olursa olsun hepimiz genç olduğumuzu ve neyi sevdiğini, zevk aldığınızı ve özellikle sevdiğiniz şeyleri izlemek için asla kötü bir zaman olmadığını size hatırlatmak için burada.

moda ruj

Gelecek Moda

Yazının geleceğine, sosyal medyanın ve moda endüstrisinin rolüne ve tasarımcılar, markalar, yayınlar için iş yapmanın genel arkaik modeli söz konusu olduğunda hala bilinmeyen bir yerde olduğumuzu hatırlatmak isteriz. ve erkek giyim dünyasında yer alan insanların geri kalanı. Kuralların gerçekten orada olmadığı bir alandayız, böylece bunu istediğimiz gibi yapabiliriz. Bu sayfalarda bulunan genç yetenek, hayatınızı ne yaptığınızı konusunda size ilham verir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s